TR-AŞK
MERHABA

Foruma Hoş Geldiniz
Sitemizden Daya İyi Faydalanmak İçin
Lütfen Üye Olunuz

Kutucugu Kapatmak için Lütfen
Do Not Display Again,i tıklayınız

tr-ask.forumm.biz devetlimizsiniz

YETKİLİ ALIMLARIMIZ VARDIR MOD VE ÜSTÜ YETKİ VERİLECEKTİR PAYLAŞIMIN DORUĞU UNUTULMAZ AŞKLARIN YAŞANDIĞI TEK FORUMDA YETKİ ALMAK İSTİYORSAN ŞARTLAR ÇOK KOLAY Mod Olmak İçin Tıklayınız

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

NURULLAH SAĞLAM İSTİFA ETTİ

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 NURULLAH SAĞLAM İSTİFA ETTİ Bir Çarş. Tem. 01, 2009 12:32 pm

Esmer_PRENS

Administrator
Administrator
NURULLAH SAĞLAM İSTİFA ETTİ

Gaziantepspor’un başarılı teknik adamı Nurullah Sağlam; son zamanlarda alınan kötü sonuçlar üzerine, kan değişikliğinin takıma daha iyi geleceğine inandığını belirterek, istifa ettiğini açıkladı

Tesislerde başkan İbrahim Kızıl ve bazı yöneticilerle görüşen Sağlam, takımda kan değişikliğine gerek olduğunu belirterek istifasını verdi.

Bir açıklama yapan teknik adam, “Ben de bir Gaziantepli olarak, Gaziantepspor kulübünü çok sevdiğimi belirtmek istiyorum. Geçtiğimiz sezon sıkıntılı bir durumda devraldığımız görevi, başarıyla yerine getirdik ve ligde kalmayı başardık. Sezon başında yeni bir sözleşme imzaladık ama son haftalarda üst üste aldığımız başarısız sonuçlardan sonra istifa etmeye karar verdim. Bu karar iki taraf için de hayırlı olsun” diye konuştu.

Nurullah Sağlam şöyle devam etti: “Ağabey kardeş gibi ayrıldık. Kan değişikliğinin takım için daha faydalı olacağına inanıyorum. Gaziantepspor’un başarılı olmasını çok isterim”

Bu gelişme üzerine konuşan Gaziantepspor kulübü başkanı İbrahim Kızıl da, “Bir araya geldik, oturduk, konuştuk ve ortak bir karar verdik. El sıkışarak dostça ayrıldık. Nurullah da bizim evladımızdır. Kendisine, kulübümüze yaptığı hizmetlerden dolayı çok teşekkür ederiz” dedi.

Bu gelişmenin çok ani yaşandığını belirten Kızıl, “Nurullah Sağlam, bugün takımdan ayrıldı. Biz de hocamız ayrılmadan, başka biriyle görüşmeyi uygun görmedik. Bugünden sonra takımımızın başına geçecek ve bizi istediğimiz hedeflere götürecek bir hoca arayışına başlayacağız. Muhtemelen yerli bir teknik direktör getireceğiz. Şu an için isim vermek doğru olmaz, biraz sabırlı olmamız gerek” diyerek sözlerine son verdi.

07.03.2009 Kaynak: Vatan

BAKACAĞINA ORDAN BİZE;ÜYE OL TAKIL PEŞİMİZE
Kullanıcı profilini gör http://tr-ask.forumm.biz

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]